Davetiye Seçimi Nasıl Yapılır?

DÜĞÜN DAVETİYESİ SEÇİMİ

Ahh, düğün günü. Hayatınızın en heyecan verici, ancak stresli günlerinden biri. Düğünü planlamak için yapacak çok şey var ve zamanın herhangi bir anında, hep geride kalmış gibi hissedeceksin. İşlerinizi kolaylaştırmak için, düğün baskısı için tek durağınız olan Davetiye Stok, düğün davetiyelerini seçerken düşündüğünüz şeylerden birkaçını tartışmaya karar verdi.

DÜĞÜN GÜNÜ

Düğün davetiyelerinin nasıl görüneceğini düşünmeden önce düğününüzün nasıl görüneceğini ve hissetmenin son derece önemli bir şey olduğunu hayal edin. Daha rahat bir açık hava düğününe mi gidiyorsunuz? Yoksa 100 beyaz güvercinle kapitalize edilmiş şık, beyaz bir düğün mü arıyorsunuz? Düğün kartlarınızı sipariş etmeden önce düğününüzü iyi düşünmek önemlidir, çünkü düğününüzün genel görünümünü yansıtmak istiyorsunuz – insanları düğününüz ‘de ne beklemeleri gerektiğine dair daha iyi bir fikre davet ediyoruz.

DÜĞÜN DAVETİYESİ RENKLERİ

Düğün davetiyelerin’de ikinci düşünmeniz gereken şey renk şemasıdır. Düğün davetiyeleri ‘nizde olmasını istediğiniz renkler, düğününüz ‘de kullanmak istediğiniz renklere benzemelidir çünkü bu, düğününüz ‘de ne giyeceğinize ve düğününüzün ağırlıkta hangi renkler kullanılacağı ile ilgili genel bir fikir verecektir.

DAVETİYE KART VE BOYUTLARI

Bir düğün matbaası olduğumuz için kişisel favori düğün kartı düşüncesi, düğün davetiyenizin gerçek boyutlarının yanı sıra davetiye kartının ağırlığıdır. Daha çok kalın kartlar genellikle düğün davetiyeleri ile ilişkilidir, çünkü hepsinden öte, insanların hatıra olarak saklanmasını ve daha kalın bir kartın daha uzun süre dayanmasını istersiniz.

Düğün kartınızın boyutsal seçimleri öylesine sıradan değildir, Binlerce şablon bulunmaktadır. Ve her çiftin zevki farklıdır ve farklı tasarımlardan hoşlanır. Düğün davetiyesi baskı dükkanımıza gelip düğün davetiyesi kataloglarına bakarak geleneksel dikdörtgen kart çeşitleri veya tırtıklı kenarları olan bir davetiye istiyorsanız daha iyi bir fikir edinebilirsiniz.

BASİT TUTUN

Son olarak, metin ve düğün davetiyesi yazılarını ve grafiklerini basit tutun. İstediğiniz son şey, düğün davetiyeniz, düğün davetine gelecek kişilerin iletişim kurması gereken bir davet bilgilerinden (düğününüzün tarihi, saati ve konumu) ibaret olup, bir tatlı söz ile sevdiklerinize mesaj vermeye yöneliktir.

Metni okunaklı ve düğün davetiyesi grafiklerini basit tutarak, arkadaşlarınızın ve ailenizin ihtiyaç duydukları bilgileri ihtiyaç duyduklarında elde etmelerini sağlayabilirsiniz. Ne hakkında konuştuğumuzu zihinsel olarak çizemiyorsan, endişelenme! Düğün davetiyesi baskısı konusunda uzman ekip üyelerimizden birine sorun.

Davetiye Stok düğün davetiyeleri için demo yazınızı yazın. Düğün davetiyeleriniz için endişeleniyor musunuz? Binlerce düğün davetiyesi modeli sadece Davetiye Stok ’da, vintage, retro, klasik ve daha fazla düğün davetiyesi bulunuyor. Bizi ziyaret edin ve düğün baskı hizmetlerimizden faydalanın! Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.