Davetiye Sözleri ve Yazı tasarımı

Davetiye Sözleri Nasıl Olmalı: Düğün davetiyesi yazıları ve tasarım örnekleri

Düğün kutlamalarınız için resmi bir duyuru görevi gören düğün davetiyesi, özel gününüzün tonunu belirlerken kişisel tarzınızı da yansıtmaktadır. Davetiye siparişinizi vermeden önce bir takım araştırmalar yapmak veya ilgili tüm taraflara bir taslak sunmak isteyebilirsiniz. Tavsiyede bulunmaktan memnuniyet duyarız, ancak görüşlerimiz yalnızca yol göstericidir. Düğün kutlamalarına uygun bir davetiye olacağından, davetiyeye alıntı veya notlar eklemekten kaçının. Basit ve zarif tutun. Davetiyenizdeki sözler, etkinliğinizin tonunu belirler.

Davetiye yazıları tasarımı:

İstenilen tasarımı seçtikten sonra her çift, davetiye sözlerini ve ifadelerini nasıl sunmak istediklerine dair karmaşık bir kararla karşı karşıya kalır. Doğru cümleleri bulmak, yeni aday herhangi bir çift için kafa karıştırıcı bir süreç olabilir. Pek çok çift, ebeveynlerin veya geleneklerin veya her ikisinin de eşzamanlı olarak içeriklerini gösteren geleneksel düğün davetiyesi ifadesine uymayı tercih ediyor. Elbette metin seçimleriniz, aile değerleriniz, etnik kökeniniz veya dini geleneklerinizle sınırlandırılmış olup olmamanızdaki koşullarınıza da bağlı olacaktır. Aynı şekilde, daha modern bir geleneksel olmayan tasarımları seçebilir ve sadece tarzınıza daha uygun olan bilgileri sunabilirsiniz. Bununla birlikte, duyurunuzu görüntülemeyi seçerken, gelin ve damadın adı, ev sahibi isimleri, gerçekleştiği tarih ve saat, tören ve resepsiyonun yeri gibi hayati bilgileri dahil etmeyi her zaman hatırlamanız gerekir. Davetiye sözleri, davetiyelerinizi nasıl sözcüklendireceğinize karar verirken karşılaşılan zorlukları ve karmaşıklığı anlar ve bu nedenle size basitçe seçebileceğiniz ve uygulayabileceğiniz bazı ifadeler hakkında fikir vermek için iyi yazılmış şablonlardan oluşan bir repertuar oluşturmayı üstlendik. Doğrudan tercih ettiğiniz düzene. Alternatif olarak, daha kişisel bir özellik için, zaten kendi metninizi aklınızda bulunduruyorsanız, seçimlerinizi profesyonel hizmetlerimizle yerine getirmekten memnuniyet duyarız. Bilinmesi gereken en önemli şey, bunu yapmanın doğru ya da yanlış bir yolu olmadığıdır ve kullanmanız için çok sayıda örnek düğün davetiyesi tasarladığımızı unutmayın!

“ Amaç, kişiselleştirilmiş bir tasarım düzenindeki davetiye sözlerini ve açık bilgileri ilgi çekici bir tipografi ile iletmektir.”

Davetiye Sözleri

01. davetiye sözü

Sevgi hiçbir şeye ihtiyaç duymaz, Tamamlanmaktan başka.
Evleniyoruz ve bu mutlu günümüze sizleri de bekliyoruz.

Deniz & Rıza

02. davetiye sözü

Gülüyoruz, yaşıyoruz, düşlüyoruz, seviyoruz. Evlilik yolunda devam etmeyi seçtik ve sizleri törenimize katılmaya davet ediyoruz.

Servet & Şehmuz

03. davetiye sözü

Aşkımız bir istanbul masalı. Masalın gerçeğe dönüşeceği bu sihirli gecemize davetlisiniz.

İrem & Olgun

04. davetiye sözü

İki kalp, iki ruh, her zaman bir aşk…
Düğün günümüze katılmanız bize büyük onur verir.

Tülay & Selahattin

05. davetiye sözü

Masallar gerçege, gerçekler masala dönüşürken mutluluğumuzu sizlerle paylaşmayı diliyoruz.

Nurhayat & Rıza

06. davetiye sözü

Yüzükler takılıyor!
Aşk, dostluk ve bağlılık kutlamalarımıza davetlisiniz.
Eylem & Orçun