İLK AKLINIZA TAKILANLAR

Lütfen bize bir e-mail göndermeden önce bu bölümü okuyun.

Online Mağazadan siparişler için teslimat ücretleri nedir?

Standart teslimat seçeneği ile verdiğiniz tüm siparişlerinizde kargo ücretsizdir. Hızlı teslimat seçeneği ile verdiğiniz siparişlerinizde 12,90 TL, sipariş tutarınıza yansıtılacaktır.

Online Mağazada hangi ödeme yöntemleri kabul edilmektedir?

Davetiye stok sanal mağazadan vereceğiniz siparişleri kredi kartı ya da bankamatik kartlarınız ile ödeyebilirsiniz. Kapıda ödeme ile sipariş ne yazık ki kabul edilmemektedir.

Teslimat ne kadar sürecek?

Sipariş verdiğiniz ürüne göre teslimat süresi değişmektedir. Grafik tasarım onayından itibaren 3 (üç) iş günü içerisinde ürün kargoya verilmektedir.

Online Mağazada alışveriş yapmak ne kadar güvenli? Verilerim korunuyor mu?

Sitemizde, tüm kredi kartı işlemleri ve onayları Şirketimiz’den bağımsız olarak ilgili Banka ve benzeri Kart Kuruluşlarınca online olarak aranızda gerçekleştirilmektedir. Kredi kartı “şifresi” gibi bilgiler Şirketimiz tarafından görülmez ve kaydedilmez. Bu bilgilerin aktarımı SSL-Tabanlı 256-Bit kodlama ile gerçekleştirilmektedir. Davetiye stok sanal mağazada Visa, Mastercard vePayU ile işlem yapabilirsiniz. Sitemizden yapacağınız tüm alışverişlerde yüksek güvenlik standartları geçerlidir. SSL Güvenlik Sertifikası ve 3D Secure servisleri sayesinde güvenliğinizi riske atmadan sitemizde özgürce alışveriş yapabilirsiniz.

Sipariş verdikten sonra tam olarak ne olur?

Sipariş verdiğiniz ürünler içerisinde baskı hizmeti mevcut ise hazırlanan grafik tasarımı size mail olarak gönderilir. Gelen maili onayladıktan sonra ürün özelliklerine bağlı olarak baskı hazırlıkları yapılır. Baskı hizmeti bitiminde ürünleriniz kargoya verilir.

Siparişim için bir fatura alıyor muyum?

Vermiş olduğunuz tüm siparişler için fatura kesilir ve ürün ile birlikte kargoya verilir.