Aklınıza takılan soruları
sizler için yazılı olarak derledik.

sıkça sorulan sorular

” Lütfen bize bir mail göndermeden önce bu bölümü okuyunuz. “

Online Mağazada alışveriş yapmak ne kadar güvenli? Verilerim korunuyor mu?

Sitemizde, tüm kredi kartı işlemleri ve onayları Şirketimiz’den bağımsız olarak ilgili Banka ve benzeri Kart Kuruluşlarınca online olarak aranızda gerçekleştirilmektedir. Kredi kartı “şifresi” gibi bilgiler Şirketimiz tarafından görülmez ve kaydedilmez. Bu bilgilerin aktarımı SSL-Tabanlı 256-Bit kodlama ile gerçekleştirilmektedir. Davetiye stok sanal mağazada Visa, Mastercard vePayU ile işlem yapabilirsiniz. Sitemizden yapacağınız tüm alışverişlerde yüksek güvenlik standartları geçerlidir. SSL Güvenlik Sertifikası ve 3D Secure servisleri sayesinde güvenliğinizi riske atmadan sitemizde özgürce alışveriş yapabilirsiniz.

Online Mağazada hangi ödeme yöntemleri kabul edilmektedir?

Davetiye stok sanal mağazadan vereceğiniz siparişleri kredi kartı ya da bankamatik kartlarınız ile ödeyebilirsiniz. Kapıda ödeme ile sipariş ne yazık ki kabul edilmemektedir.

Online Mağazadan siparişler için teslimat ücretleri nedir?

150 Tl üzeri alışverişlerde kargo ücreti davetiye stok tarafından karşılanmaktadır. 150 Tl altı alışverişlerde kargo ücreti standart 15 Tl dir.

Kargo teslimatı sırasında nelere dikkat etmeliyim?

Kargo size teslim edildiğinde kolide ezilme, deformasyon, ıslaklık ya da ürüne zarar verebilecek bir durum söz konusu ise; kargo görevlisi ile birlikte koliyi açarak ürünlerinizin durumunu kontrol ediniz. Ürünlerde bir hasar gördüğünüz durumda, ürünleri teslim almayıp kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyiniz. Tutanak tutulan ürünler kargo firması tarafından davetiyestok.com’a ulaştırılacak ve tarafımızdan ürünlerin değişimi yapılacaktır.

Kişisel bilgilerimi ne için kullanıyorsunuz?

Kişisel bilgilerinizin gizliliği bizim için çok büyük önem taşıyor. Davetiye stok sanal mağaza müşterisi olarak alışverişinizi güvenle yapabilirsiniz.

Teslimat ne kadar sürecek?

Sipariş verdiğiniz ürüne göre teslimat süresi değişmektedir. Grafik tasarım onayından itibaren 48 saat içerisinde ürün kargoya verilmektedir.

Sipariş verirken nelere dikkat etmeliyim?

Siparişinizin kargo ile gönderiminde, üye olurken doldurduğunuz üyelik formundaki bilgilerinizden yararlanılır. Siparişinizin gönderimi sırasında doğacak herhangi bir sorunda müşteri temsilcimiz, üyelik bilgilerinizden yararlanarak sizinle iletişime geçer. Bu nedenle üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve güncel olmasına dikkat ediniz. Üyelik bilgilerinizi, dilediğiniz zaman “Hesabım” sekmesinden güncelleyebilirsiniz. Siparişiniz, üyelik bilgilerinizde yer alan ve sipariş aşamasında seçtiğiniz adrese gönderilir. Kargo teslimatı sırasında bir sorun yaşanmaması için adres bilgilerinizin eksiksiz ve güncel olduğunu kontrol etmenizi rica ederiz.

Siparişimin işleme konulduğunu nasıl anlayabilirim?

Siparişinizi tamamladıktan sonra, 15-20 dakika içerisinde kayıtlı e-mail hesabınıza otomatik olarak onay e-maili yönlendirilecektir.

Sipariş verdikten sonra tam olarak ne olur?

Sipariş verdiğiniz ürünler içerisinde baskı hizmeti mevcut ise hazırlanan grafik tasarımı size mail olarak gönderilir. Gelen maili onayladıktan sonra ürün özelliklerine bağlı olarak baskı hazırlıkları yapılır. Baskı hizmeti bitiminde ürünleriniz kargoya verilir.

İndirim kuponumu / kodumu nasıl kullanabilirim?

1. Ürünü sepete ekleyin. 2. Sipariş özetinin hemen altında “Promosyon Kuponu / Kodu ” alanına gidin. Kuponunuz varsa yazın ve “Gönder” butonuna basın. Kodunuz otomatik olarak uygulanacak ve fiyattan düşecektir.

Şifremi unuttum, ne yapmalıyım?

Şifrenizi unuttuğunuzda, üye girişi yaptığınız ekran üzerinde bulunan “şifremi unuttum” bağlantısına tıklayınız. Üye olurken kullandığınız mail adresinizi girdiğinizde, yeni şifre oluşturabilmeniz için gerekli bağlantı kayıtlı e-mail adresinize gönderilecektir.

davetiyestok.com 'a neden üye olmalıyım?

www.davetiyestok.com.’a üye olduğunuzda yenilikler, fırsatlar ve kampanyalardan öncelikli olarak haberdar olabilir, size özel alışveriş olanaklarından faydalanabilirsiniz.

Siparişim için bir fatura alıyor muyum?

Vermiş olduğunuz tüm siparişler için fatura kesilir ve ürün ile birlikte kargoya verilir.