Teslimat ve İade Koşulları

1. Davetiyeleriniz, baskı öncesi size gönderdiğimiz onay e-mailine onay verdiğiniz tarihten itibaren en geç 1-5 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

2. Ürün tedariğinde yaşanabilecek aksamalar ya da matbaa yoğunluğundan dolayı meydana gelebilecek ekstra gecikmelerden müşterilerimizi önceden haberdar ederiz.

3. Sağlıklı bir teslimat süreci için lütfen iletişim bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Herhangi bir adres değişikliği durumunda adresinizi irtibat numaranızla birlikte davetiyestok@gmail.com e-mail adresimize bildiriniz.

4. Teslimat sırasında hasarlı veya eksik olduğunu tespit ettiğiniz paketleri kabul etmeyiniz, kargo görevlisine tutanak tutturup tarafımıza bildiriniz. Yeni davetiyeleriniz en kısa sürede kargoya verilmiş olur.

5. Davetiyelerde bizden kaynaklı bir hata olduğu zaman yenilenmiş ve doğru davetiyenizi en kısa sürede sizlere iletiriz.

6. Düğün tarihinin değişmesi vb. durumlarda lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İade işleminizin gerçekleştirilmesi için;

İade edilecek ürün, teslim alınan orijinal paketi / kutusu ile gönderilmelidir. (Örnek: Orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilemez.) Ürün teslim aldığınız haliyle iade edilmelidir.

Gönderilen faturanın arka kısmında yer alan ‘Ürün İade Formu’ eksiksiz doldurulmalıdır.

İade edilecek ürünün kullanılmamış olması gerekmektedir.

Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Ürünün faturası kurumsal firma adına düzenlenmiş ise  iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, ‘Ürün Birim Fiyatı+KDV’ şeklinde kesilmiş ‘İade Faturası’ ile birlikte göndermeniz gerekiyor. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadelerini ‘İade Faturası’ kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

NOT: İade işleminizi gerçekleştirmeden önce, siparişinizle ilgili gerekli inceleme Davetiye Stok İade Uzmanı tarafından yapılmaktadır. İade etmek istediğiniz ürünün incelenmesinin gerekli görüldüğü durumlarda, markanın yetkili servisine ya da tedarikçi firmaya kontrol için gönderilir. Ürün iade işlemleriyle ilgili olarak sadece Davetiye stok ile iletişime geçmenizi rica ediyoruz. Tüm iade talepleri Davetiye Stok Müşteri Hizmetleri’ne bildirilmeli ve Davetiye Stok ‘a gönderilmek üzere tarafınızdan kargo ile yollanmalıdır.

385 SAYILI VERGİ USÜL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken, elinizde bulunan ve firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır.

İade İşleminiz Gerçekleştiğinde:

İade işleminiz gerçekleştiğinde size otomatik olarak bir bilgi e-postası gönderilecektir. İade işleminizin ekstrenize yansıma süresi bankanıza bağlı olarak değişiklik göstermektedir. İade edilen tutarın ekstrenize artı bakiye olarak yansıma süresi 10 iş günü içerisinde gerçekleşmektedir. Davetiye Stok bu sürece herhangi bir müdahalede bulunması mümkün değildir. Herhangi bir gecikme yaşanması halinde bankanızdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Geri ödemeler sipariş verirken seçtiğiniz ödeme türüne göre eğer kredi kartı ile aldıysanız kredi kartınıza iade edilir. Havale, EFT veya Kapıda ödeme seçeneği ile aldıysanız 3 iş günü içerisinde hesabınıza nakden iade edilir.